Jsme Bondbot

Za Bondbotem stojí profesionálové se zkušenostmi v oboru výběru podlimitních dluhopisů. Naše práce má jediný cíl – pomáhat partnerským firmám vybrat peníze na další rozvoj podnikání.

Garantujeme vrácení peněz.

Bondbot tým

Kdo je Bondbot?

Bondbot vznikl jako řešení pro stále častější vydávání korporátních dluhopisů s nejasnými a netransparentními podmínkami ze strany firem. S cílem minimalizovat rizika na obou stranách, jsme se rozhodli nabídnout naši pomoc podobným subjektům a nastavit veškeré procesy tak, aby naši klienti měli s procesem co nejméně starostí. Naše klienty považujeme za rovnocenné partnery a přebíráme na sebe velkou část zodpovědnosti v procesu investování.             

Díky našim bohatým zkušenostem s více než dvaceti úspěšně zafinancovanými projekty jsme získali potřebné dovednosti pro úspěšné dokončení investičních projektů. Sami jménem klienta oslovujeme potenciální investory a zajišťujeme celý proces investování od počátku až do konce. Stojí za námi silný investiční fond a desítky klientů, kterým jsme již pomohli získat přes 300 milionů korun.

Kanceláře Bondbota

Proč si vybrat Bondbot?

300M

vybrali jsme
300 milionů korun

7 let

Jsme již 7 let
na trhu

789+

789+ spokojených
klientů

37+

37+ úspěšně
zafinancovaných projektů

Případové studie

Pomáháme firmě Farma Živina s prodejem emisních dluhopisů

Farmě Živina pomáháme získat nebankovní peníze na další rozvoj prodejem emisních dluhopisů.

9 000 000
0
24 000 000

Farma Živina nás oslovila i s výběrem své druhé emise

Farmě Živina pomáháme získat nebankovní peníze na další rozvoj prodejem emisních dluhopisů.

12 530 000
0
24 000 000