Farma Živina nás oslovila i s výběrem své druhé emise

Klient
FARMA ŽIVINA s.r.o.

Odvětví
Potravinářství

Zadání:
Výběr emise na stavbu výrobní linky

Pomáháme firmě Farma Živina, která je dceřinou společností Evolution Concept, získat nebankovní peníze na další rozvoj prodejem emisních dluhopisů. S tímto nástrojem máme mnoho zkušeností a dokážeme poradit, jak dluhopisy dostat k těm správným lidem.

Čím se Farma Živina zabývá?

Jedná se o manufakturu superpotravin rostlinného původu, která vznikla v roce 2020. Tato společnost přináší na trh kvalitní a funkční potraviny každodenní spotřeby, které jsou jedinečné jak svojí chutí, složením, tak i blahodárným vlivem na zdraví. Nejrůznější druhy kimchi, kečupy, omáčky a sladké tahinády obohatí každou domácnost.

Proč nás Farma Živina znovu oslovila?

Během první emise jsme pro klienta vybrali celkem 9 000 000 Kč. A jelikož se opět klientovi výrazně navýšila poptávka (tentokrát primárně díky velkým B2B odběratelům), bylo potřeba opět rozšířit výrobní kapacity. Spustili jsme tedy spolupráci na druhé společné emisi, která měla být pro investory ještě atraktivnější díky vyššímu zhodnocení a zároveň přístupnější díky snížení minimální částky k investování na 10 000 Kč.
Živina produkt

Jak vypadá náš pracovní proces?

Telefonicky zpracováváme všechny příchozí poptávky, které se k nám dostávají přes kontaktní formulář. Zájemcům dluhopisy představíme a uvedeme jejich výhody, čímž získáváme nové kupce. Vše řešíme online, telefonicky nebo přes videohovory. Zajišťujeme také veškerou administrativu.

Čeho jsme dosáhli?

Od února 2022 pomáháme firmě Evolution Concept (mateřská společnost firmy Farma Živina) s onboardingem leadů a jejich správnou kvalifikací. Za 4 měsíce spolupráce jsme získali 189 nových investorů s průměrnou investovanou částkou 66 000 Kč. Celkem se nám podařilo v této emisi vybrat 12 530 000 Kč, přičemž náklad na naše služby bylo pouhých 666 354 Kč což vychází na 5,3 % z vybrané částky. Tento náklad se navíc klientovi rozdělí do 2 let, po které běží daná emise což znamená, že je relativně zanedbatelný.

Charakteristika emise?

Dluhopisy byly vydány na 2 roky s cílovou částkou 24 milionů Kč. V rámci investice do dluhopisů náš klient nabízí roční výnos 12,5 % p. a. s pravidelným měsíčním vyplácením. Celková jistina se pak vrací na konci září 2024. Investoři mohou investovat od částky 10 000 Kč, která je rovna hodnotě jednoho dluhopisu.  

Jak jsme postupovali

V rámci druhé emise se držíme stejného postupu jako v první emisi. Zájemcům voláme ihned po projevení jejich zájmu. O zájemce o dluhopis do 100 000 Kč se postaráme samostatně v myTimi a vše nad 100 000 Kč přesměrujeme na jednatele firmy Evolution Concept Martina Kuderu.

Máte o podobnou službu zájem? Neváhejte nás kontaktovat. Najdeme způsob, jak společnou spolupráci co nejdříve rozvinout v úspěšný byznys.
Další případové studie

Pomáháme firmě Farma Živina s prodejem emisních dluhopisů

FARMA ŽIVINA s.r.o.
Farmě Živina pomáháme získat nebankovní peníze na další rozvoj prodejem emisních dluhopisů.
11 500 000
0
24 000 000