Pomáháme firmě Farma Živina s prodejem emisních dluhopisů

Klient
FARMA ŽIVINA s.r.o.

Odvětví
Potravinářství

Zadání:
Výběr emise na stavbu výrobní linky

Pomáháme firmě Farma Živina, která je dceřinou společností Evolution Concept, získat nebankovní peníze na další rozvoj prodejem emisních dluhopisů. S tímto nástrojem máme mnoho zkušeností a dokážeme poradit, jak dluhopisy dostat k těm správným lidem.

Čím se Farma Živina zabývá?

Jedná se o manufakturu superpotravin rostlinného původu, která vznikla v roce 2020. Tato společnost přináší na trh kvalitní a funkční potraviny každodenní spotřeby, které jsou jedinečné jak svojí chutí, složením, tak i blahodárným vlivem na zdraví. Nejrůznější druhy kimchi, kečupy, omáčky a sladké tahinády obohatí každou domácnost.

Proč nás Farma Živina oslovila?

Vzhledem k rostoucímu byznysu dospěla Farma Živina k rozhodnutí, že nakoupí nové strojní vybavení k výrobě rostlinných mlék a trvanlivých produktů. Její mateřská společnost Evolution Concept se při hledání způsobu, jak toho dosáhnout, rozhodla pro prodej emisních dluhopisů.
Živina ilustrační foto

Jak vypadá náš pracovní proces?

Telefonicky zpracováváme všechny příchozí poptávky, které se k nám dostávají přes kontaktní formulář. Zájemcům dluhopisy představíme a uvedeme jejich výhody, čímž získáváme nové kupce. Vše řešíme online, telefonicky nebo přes videohovory. Zajišťujeme také veškerou administrativu.

Čeho jsme dosáhli?

Od února 2022 pomáháme firmě Evolution Concept s onboardingem leadů a jejich správnou kvalifikací. Upravili jsme pravidla pro určení dobrého leadu, což vedlo k zefektivnění práce. Za 4 měsíce spolupráce jsme získali 75 nových investorů s průměrnou investovanou částkou 120 000 Kč. Celkem se nám podařilo v této emisi vybrat 9 000 000 Kč, přičemž náklad na naše služby bylo pouhých 478 126 Kč, což vychází na 5,3 %. Tento náklad se navíc klientovi rozdělí do 3 let, po které běží daná emise, je tedy téměř zanedbatelný.

Charakteristika emise?

Dluhopisy byly vydány na 3 roky s cílovou částkou 24 milionů Kč. V rámci investice do dluhopisů nabízí náš klient roční výnos 8,5 % p. a. s pravidelným měsíčním vyplácením. Celková jistina se pak vrací na konci října 2024. Investoři mohou investovat od částky 50 000 Kč, která je rovna hodnotě jednoho dluhopisu.  

Jak jsme postupovali

Poměrně záhy jsme se dostali na úroveň, kdy zájemcům voláme prakticky ihned po projevení jejich zájmu. V rámci kvalifikace jsme se domluvili tak, že zájemce o dluhopis do 100 000 Kč zpracujeme samostatně my a vše nad 100 000 Kč přesměrujeme na jednatele firmy Evolution Concept Martina Kuderu, který se zájemcem povede onboarding videocall. Z logiky věci vyplývá, že pokud objevíme potenciálního horkého kupce se záměrem vyšší investice, děláme vše proto, abychom mu zajistili online schůzku s Martinem Kuderou, který z tohoto kontaktu dokáže vytěžit maximum.

Pokud máte o podobnou službu zájem, neváhejte nás kontaktovat. Najdeme způsob, jak společnou spolupráci co nejdříve rozvinout v úspěšný byznys.
Další případové studie

Farma Živina nás oslovila i s výběrem své druhé emise

FARMA ŽIVINA s.r.o.
Farmě Živina pomáháme získat nebankovní peníze na další rozvoj prodejem emisních dluhopisů.
Živina produkty s taškou
12 530 000
0
24 000 000