Pomáháme firmě Farma Živina s prodejem emisních dluhopisů

Klient
FARMA ŽIVINA s.r.o.

Odvětví
Potravinářství

Zadání:
Výběr emise na stavbu výrobní linky

Už třetí rok pomáháme firmě Farma Živina, která je dceřinou společností Evolution Concept, získat nebankovní peníze na další rozvoj prodejem emisních dluhopisů. S tímto nástrojem máme mnoho zkušeností a dokážeme poradit, jak dluhopisy dostat k těm správným lidem.

Čím se Farma Živina zabývá?

Jedná se o manufakturu superpotravin rostlinného původu, která vznikla v roce 2020. Tato společnost přináší na trh kvalitní a funkční potraviny každodenní spotřeby, které jsou jedinečné jak svojí chutí, složením, tak i blahodárným vlivem na zdraví. Nejrůznější druhy kimchi, kečupy, omáčky a sladké tahinády obohatí každou domácnost.

Proč nás Farma Živina oslovila?

Vzhledem k rostoucímu byznysu dospěla Farma Živina k rozhodnutí, že nakoupí nové strojní vybavení k výrobě rostlinných mlék a trvanlivých produktů. Její mateřská společnost Evolution Concept se při hledání způsobu, jak toho dosáhnout, rozhodla pro prodej emisních dluhopisů.
Živina ilustrační foto

Jak vypadá náš pracovní proces?

Telefonicky zpracováváme všechny příchozí poptávky, které se k nám dostávají přes kontaktní formulář. Zájemcům dluhopisy představíme a uvedeme jejich výhody, čímž získáváme nové kupce. Vše řešíme online, telefonicky nebo přes videohovory. Zajišťujeme také veškerou administrativu. Leady zpracováváme v CRM systému, kde zapisujeme aktivity s leady a komunikujeme s potenciálními investory prostřednictvím e-mailu.

Čeho jsme dosáhli?

Od února 2022 pomáháme firmě Evolution Concept s onboardingem leadů a jejich správnou kvalifikací. Upravili jsme pravidla pro určení dobrého leadu, což vedlo k zefektivnění práce. V období září 2023 až listopad 2023 jsme zpracovali jsme zpracovali 3651 leadů, které jsme kontaktovali 5474× (tzn. že jeden kontakt jsme kontaktovali 2× až 3×). Ze 3651 leadů jsme uzavřeli celkem 106 smluv v celkové hodnotě dluhopisů 12 475 000 Kč, přičemž náklad na naše služby je téměř zanedbatelný.

Onboarding leadů a jejich kvalifikace až po uzavření smlouvy

V roce 2023 firma vybrala svou třetí emisi a aktuálně investoři mohou do Farmy Živina investovat pomocí zápůjček. Podobně jako u předchozích emisí, i investice formou zápůjčky nabízí roční výnos 12,5 % p. a. před zdaněním s vyplácením jednou za tři měsíce. Investice je od 50 000 Kč a je možné investovat až do 31.8.2025. Investoři mají nárok na slevu na produkty Farmy Živina, a to na základě výše investované částky. Aktuálně pomáháme Farmě Živina se zpracováním veškeré příchozí poptávky po investicích, z vyplněných kontaktních formulářů.

Zájemcům představíme investici a uvádíme jejich výhody, čímž získáváme nové kupce. Vše řešíme prostřednictvím e-mailu, telefonního hovoru nebo videohovoru. V rámci naší spolupráce také zpracováváme veškerou administrativu spojenou se získáváním nových investorů. Veškerou práci zaznamenáváme do CRM systému, kde evidujeme jednotlivé aktivity a jejich aktuální stav.

Jaké jsou za námi výsledky?

Za čtvrtý kvartál roku 2023 jsme zpracovali 2932 leadů, které jsme museli kontaktovat 4251× (tzn. že jeden kontakt musíme oslovit 1× až 2×). Náklady celkem činily 231 775 Kč a zahrnovaly administrativu, telefonické kontaktování a projektový management. Díky tomu jsme v průběhu spolupráce pro Farmu Živina uzavřeli smlouvy v celkové hodnotě dluhopisů 51 107 000 Kč. Success rate byl u prodeje dluhopisů 6 %.

Pokud máte o podobnou službu zájem, neváhejte nás kontaktovat. Najdeme způsob, jak společnou spolupráci co nejdříve rozvinout v úspěšný byznys.
Další případové studie

Farma Živina nás oslovila i s výběrem své druhé emise

FARMA ŽIVINA s.r.o.
Farmě Živina pomáháme získat nebankovní peníze na další rozvoj prodejem emisních dluhopisů.
Živina produkty s taškou
12 530 000
0
24 000 000