Chcete se stát emitentem a vydávat dluhopisy?

Zvažujete vydání dluhopisů? Získejte s námi obchodní model, který vám zajistí úspěšný výběr podlimitní emise. Pomáháme firmám od úplného začátku s vytvořením podmínek a strategií pro založení ISIN. Následně za ně finance také vybereme.

lpbg-b (1)

Proč si vybrat Bondbot?

Právní servis od A do Z

Poskytujeme komplexní právní podporu pro vydání dluhopisů. 

Vybrali jsme přes
250 milionů Kč

Za 3 roky, co jsme na trhu, jsme už vybrali dluhopisy v hodnotě 251 milionů Kč a úspěšně pomohli k realizaci 17 projektům. 

Investiční dohled

Víme, co funguje, a nastavíme investice tak, aby byly atraktivní pro investory. Současně zajistíme, aby byl pro vás proces výběru financí co nejjednodušší a nejefektivnější. 

ISIN hotový za 4 týdny

Rychlý proces získání oprávnění kvydání firemních dluhopisů. 

7 bodů úspěšného vydávání dluhopisů s Bondbotem

1. Komplexní proces získání ISIN

Provedeme vás celým procesem získání ISIN, což je povolení od ČNB k vydávání dluhopisů. Pro vás jako budoucího emitenta vytvoříme celý koncept, strategii a návrh od začátku do konce. Naše zkušenosti zajistí, že celý proces proběhne hladce a efektivně. 

2. Kompletní podpora od webu po administrativu

Zajistíme vše od vytvoření a správy webových stránek přes marketingovou strategii, prodejní aktivity až po veškerou administrativu. Postaráme se o každý detail, aby vaše emise dluhopisů byla úspěšná. 

3. Aktivní komunikace s investory

Obvoláme nově přivedené zájemce a stejně tak i naši databázi investorů. Dbáme na aktivní a efektivní komunikaci, abychom maximálně zvýšili šance na úspěch vaší emise. 

4. Specializovaný tým odborníků

Na každou oblast máme specializovaný tým odborníků, kteří už dosáhli skvělých výsledků: 

  • protelefonovali 55 473 hodin, 
  • do reklam vložili 23,7 milionu Kč, 
  • podepsali 2 065 smluv s investory, 
  • vybrali dluhopisy v hodnotě 251 milionů Kč 
  • a úspěšně pomohli k realizaci 17 projektů. 
5. Kompletní příprava dokumentace

Zařídíme za vás kompletní přípravu dokumentace, platbu za registrační poplatky a administrativní úkony, včetně vygenerování dluhopisů. Vše navíc připravíme podle nejvyšších standardů a v souladu s legislativou. 

6. Schůzky s potenciálně největšími investory

Domluvíme vám schůzku s potenciálně největšími investory. Pokud při komunikaci zjistíme, že jednáme s vážným zájemcem, kterého vaše dluhopisy zaujaly a chce investovat například 500 tisíc korun, považujeme takový kontakt za vysoce relevantní. Rovnou tedy nabízíme schůzku s vámi jako majitelem, abychom společně zvýšili šanci na prodej dluhopisů. Zároveň osobní schůzka představuje šanci na zvýšení investované částky.

7. Ověřený proces výběru financí

Máme v malíku léty ověřené procesy, díky kterým jsme pro vás schopní vybrat až 7 milionů Kč měsíčně. Naše strategie a metodologie jsou navržené tak, aby byly co nejefektivnější a přinesly vám maximální užitek. 

Seznamte se s podmínkami pro vydání dluhopisů

Pro vydání dluhopisů musí firmy předložit finanční výkazy za poslední dvě účetní období (2 roky). Tyto výkazy dokládají finanční stabilitu firmy. 

Novela dluhopisového zákona zavádí nové požadavky na transparentnost a ochranu investorů, což ovlivňuje přípravu a vydání dluhopisů. Poskytuje podrobnější informace o emitentovi dluhopisů, kterému také ukládá povinnost informovat o svém finančním stavu. 

Pro více informací navštivte naši stránku Podmínky spolupráce. 

Jak začít? 

  1. Výkazy: Připravte si finanční výkazy za poslední dva roky. 
  2. Legislativa: Seznamte se s požadavky dle novely dluhopisového zákona č. 190/2004 Sb. 
  3. Kontakt: Spojte se s naším týmem pro kompletní podporu. 
Bondbot tým
Náhled případové studie

Pomáháme firmě Farma Živina s prodejem emisních dluhopisů

Farmě Živina pomáháme získat nebankovní peníze na další rozvoj prodejem emisních dluhopisů.
Vybralo se
48 000 000 Kč
Cíl výběru
48 000 000 Kč